3G Бізнес Стандарт день

 
Тарифний план 3G Бізнес Стандарт день
Підключення 25 грн
Абонентська плата
(за умови споживання послуг протягом доби)
6 грн/день
Обсяг МБ трафіку в пакеті, до 3,1 Мбіт/с 3000 МБ/день
Після вичерпання пакетних МБ, на швидкості до 128 Кбіт/с необмежено
Послуга «Турбо швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с 0
Надання постійної IP адреси 75 грн/міс

Тарифи вказані в грн. з урахуванням ПДВ. Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.

 

Послуга «Турбо швидкість»

 

Абонентам, які активували тарифний план надається можливість скористатися послугою передачі даних на базі технології EV-DO Rev.А зі швидкістю до 3.1 Мбіт/с.
 

При активації послуги «Турбо швидкість» послуга передачі даних в рамках пакетних МБ надається за технологією EV-DO Rev.B зі швидкістю до 14.7 Мбіт/с. Для використання інтернет-доступу в режимі Турбо необхідно придбати 3G модем або Wi-Fi роутер з підтримкою Rev.В.

Тарифний план доступний для підключення у корпоративному відділі оператора «Інтертелеком»

Перехід на тарифний план «Бізнес 3G Мега день» можливий з корпоративних інтернет-тарифних планів. Перехід з тарифного плану «Бізнес 3G Мега день» можливий на будь-який з комерційних інтернет-тарифних планів на загальних умовах. Вартість переходу - 25 грн з ПДВ при переході з тарифного плану з більшою абонплатою на меншу і 0 грн при переході з тарифного плану з меншою абонплатою на більшу.

 

Додаткова інформація

 

В даному тарифному плані для підтримки особового рахунку в активному стані необхідно проявляти «Абонентську активність».

«Абонентська активність» - це сплата абонентської плати (або плати за користування послугами) відмінна від «0» грн. з особового рахунку або бонусів абонента або платний вхідний /вихідний трафік. При відсутності «Абонентської активності» послуги призупиняються.

0 грн.