Акумуляторна батарея для 3G роутера Netgear Jetpack AC791L

Акумуляторна батарея для 3G роутера Netgear Jetpack AC791L

Виробник: Sierra
В наявності
Період автономної роботи вашого домашнього або офісного роутера помітно скоротився? Це не привід обмежувати доступ в інтернет для членів сім'ї і співробітників! Головне — вчасно підібрати запасний акумулятор і в потрібний час скористатися ним
Акумуляторна батарея для 3G роутера Netgear Jetpack AC791L розташовується в нижній частині корпусу. Вона має великий ресурс роботи та високу надійність.
АКБ швидко набирає заряд і довгий час утримує його, тим самим забезпечуючи безперебійну роздачу сигналу. Відстежити запас енергії, що залишилася, можна за допомогою датчика, розташованого на дисплеї роутера.


Технічні характеристики АКБ для 3G роутера Netgear Jetpack AC791L

Виробник Sierra
Сумісність 3G роутер Netgear Jetpack AC791L
Період автономної роботи До 24 год в активному режимі використання
Ємність 4340 мА/ч
Тип батареї Li-Lon


Безкоштовна доставка по Україні

Компанія взяла до відома той факт, що наші центри обслуговування абонентів є не у всіх містах і селах. А у великих, обласних містах, з огляду на велику зайнятість населення, немає часу на поїздку у фірмовий магазин.
Купуючи будь-який пристрій в офіційному інтернеті-магазині, з підключенням або активацією стартового пакету, Ви отримуєте безкоштовну доставку Новою поштою в будь-яку точку України.
Відгуки про товар (2)
Віталій 16 липня 2021 р. 11:03
Трубку неподнимают, обратный звонок неперезванивают. Товар попал наверно бракованый. Аккумуляторная батарея для 3G роутера Netgear Jetpack AC791L. номер заказа 4032
Admin 30 липня 2021 р. 8:24
Добрий день,Віталій.З'ясовуємо.Дякуємо, що повідомили.
Додати відгук
Оцініть товар:
Додати відгук

0 грн.