Как усилить сигнал модемы или роутеры?

13 січня 2020 р. 12:49

 

Користувачі інтернету стикаються з проблемою, коли сигнал присутній, але дуже слабкий.


Низький сигнал часто стає причиною дискомфорту під час використання інтернету. Для початку потрібно визначити причину, постійно інтернет поганий або в певний час. Зателефонувати оператору, для уточнення в якій стороні від вас найближча вишка.

Одна з причин може бути дуже банальною, перемістити модем або роутер в інше більш комфортне місце для пристрою. Це може бути найвища точка в житловому будинку або офісі. Або направити в сторону базової станції. Також зверніть увагу на товщину і матеріал стін приміщення.

  1. Якщо інтернет на постійній основі поганий тому причина віддаленість від вишки.
  2. Інтернет є, але швидкість стає краще, ближче до вечора, то це говорить про те, що велика завантаженість базової станції.


Після виконаної діагностики та з'ясування причини можна зробити висновки і вирішити, що робити далі. Якщо проблема зважився в ході роботи, ми вас вітаємо. Але буває що цього мало і потрібно підкріплення. У таких варіантах ми радимо підключити зовнішню антену, яка збільшить швидкість і якість інтернет.
 

Для оператора Інтертелеком використовується CDMA антена


Як правильно вибрати антену, яка вам посилить сигнал, а не навпаки буде перебивати его?

Оператор, який повідомив, вам в якій стороні знаходиться вишка, скаже і на якій відстані вона від вас знаходиться. Відштовхуючись від цієї інформації, підбираємо варіант антени.

Антена 24 Дб є найпотужнішою антеною для модемів і роутерів - працює з усіма CDMA-операторами. Може використовуватися на відстанях до 30 км. від базової станції оператора.
Антену на 19 Дб можна використовувати на відстані до 25 км. від вишки.
Антену на 17 Дб можна використовувати на відстані до 20 км. від вишки.
Антену на 16 Дб можна використовувати на відстані до 16 км. від вишки.
Кімнатна антена на 5 дб, компактна встановити можна на підвіконня. Радіус дії до 10 км від базової станції.
Автомобільна антена з діапазоном робочих частот 700-2700МГц має вбудований підсилювач на 9 Дб. Це прекрасний варіант для тих, хто часто їздить по роботі або просто подорожує на своєму автомобілі.

Установка не займає небагато часу, спеціальних знань в цій області не потрібно. Монтаж здійснюється зовні будівель, в більшості випадків на даху або на балконі. Щоб з'єднати антену з модемом буде потрібно спеціальний кабель і перехідник. Можуть знадобиться допоміжні деталі, такі як коннектори і кронштейн або щогла для кріплення антени.

Потрібна консультація залиште заявку на сайті або зателефонуйте за номером, який вказаний на сайті!

0 грн.