Який вибрати інтернет тариф Інтертелеком

9 вересня 2019 р. 14:25
Головною відмінністю всіх варіантів є періодичність оплати за послуги. Існують:
• тарифи зі щоденною оплатою за умови використання інтернету;
• тарифи з обов'язковим щомісячним платежем.
Кожен варіант користується популярністю у користувачів. Щоб визначитися з відповідним способом отримання інтернет-послуг, потрібно вивчити їх більш детально.
 

Тарифи для одноденного використання

Такі тарифи часто вибирають абоненти, яким не потрібен інтернет кожен день. Щоденна вартість послуг буде зніматися з рахунку тільки за умови використання інтернету протягом доби.
Назва тарифу «День за 10» «День за 5»
Вартість послуги 30 гривень 50 гривень
Абонентська плата 10 гривень 5 гривень
Кількість МБ в пакеті 1500 МБ / день 500 Мб / день
Швидкість при використанні трафіку понад норму Необмежено до 64 Кбіт/с Необмежено до 64 Кбіт/с
Постійна IP-адреса 75 гривень / місяць 75 гривен / місяць
Послуга «Турбо-швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт / сек 0 гривень / місяць 0 гривень / місяць
 
Якщо абонент не використовує інтернет Інтертелеком протягом 9 місяців, надання послуг припиняється.

 

Тарифи з щомісячною оплатою

Якщо користувач не уявляє свого життя без інтернету, хоче постійно бути онлайн, йому краще вибрати один з тарифів, в яких знімається щомісячна плата.
 
Назва тарифу «Безліміт 44» «Безліміт 111» «Безліміт 222» «Безліміт 300»
Вартість підключення послуги 35 гривень 35 гривень 35 гривень Безкоштовно
Абонентська плата 44 гривні / місяць 111 гривень / місяць 222 гривні / місяць 300 гривень / місяць
Кількість Мб в пакеті 5000 Мб / місяць 1000 Мб / день 2500 Мб / день Безліміт
Швидкість при використанні трафіку після закінчення пакетних Мб Безліміт
до 64 кбіт/с
Безліміт
до 64 кбіт/с
Безліміт
до 64 кбіт/с
Безліміт
Постійна IP-адреса 75 гривень 75 гривень 75 гривень 75 гривень
Послуга «Турбо-швидкість» підвищення швидкості скорости до 14,7 Мбит/сек Безкоштовно Безкоштовно Безкоштовно Безкоштовно


У всіх тарифах діє система передоплати - вносити суму за наступний місяць необхідно до початку використання інтернет-трафіком. Варто враховувати, що при підключенні будь-якого тарифу необхідно купувати стартовий пакет вартістю 35 гривень.
Кожен інтернет тариф Інтертелеком пропонує свої, багато в чому ідентичні умови. Головними відмінностями серед них залишаються періодичність поповнення рахунку і кількість пакетних Мб. Тому перед тим, як вибрати тариф потрібно відповісти собі на кілька питань.
Як часто Ви користуєтеся інтернет? Якщо існує необхідність щоденного режиму онлайн, варто вибирати з тарифів із щомісячною абонентською платою. Тоді не буде потреби поповнювати рахунок кожен день.
Для яких цілей частіше використовується мережу і яка кількість Мб в день зазвичай витрачається? Споживаєте в день трохи трафіку - є сенс розглянути тариф «44». Чим більше часу проводите в інтернеті, тим більший обсяг трафіку необхідний. Якщо в мережі проводиться більша частина дня, робота пов'язана з перебуванням в мережі або Ви 24/7 дивитеся фільми, то однозначно варто вибрати «Безліміт 300»
Якщо користування інтернетом зводиться до 1-2 разів на тиждень, немає сенсу переплачувати і платити щомісяця за невикористані Мб. В такому випадку можна вибрати один з тарифів «День за 5» або «День за 10», в яких абонентська плата знімається тільки в разі використання трафіку.
Інтертелеком - оператор зв'язку, що пропонує своїм абонентам найширше покриття в Україні в стандарті CDMA і високу якість інтернету швидкістю до 14,7 Мбіт / с. Інтертелеком пропонує гнучкі умови підключення та різнопланові тарифи. Кожен користувач знайде собі варіант підключення, який підходить саме йому.
0 грн.