Карта покриття Інтертелеком

24 липня 2019 р. 20:53
Національний оператор Інтертелеком - це найбільша в Україні компанія, що надає СDMA зв'язок, а також має найширше покриття 3G інтернету. На сьогоднішній день покриття Інтертелеком охоплює більш 85.5% території України, що становить більше 14 000 населених пунктів, також включаючи залізничні, автомобільні повідомлення і Карпатські гори. Тому, куди б ви не вирушили, в будь-якій точці країни будете мати якісну стабільну мобільний зв'язок і підключення до мережі інтернет.


Жоден сучасний український оператор не має такої кількості базових станцій. Починаючи з 2001 року, компанія постійно розвивалася і впроваджувала нові технології, що дозволило Інтертелекому стати одним з лідируючих операторів країни.

 
Нижче ви можете перевірити, чи є у вашому населеному пункті покриття Інтертелеком або ж звернутися до наших операторам.


 

Карта покриття Інтертелеком

Мобільний зв'язок CDMA 1x

 

3G Інтернет

 

3G Турбо Інтернет

 


Інноваційні технології

Інтертелком став першим оператором, що запровадив на території України 3G Інтернет (EV-DO Rev.A) в 2008 році, а через три роки в 2011 році була впроваджена технологія EV-DO REV. B +, яка дозволяє користуватися інтернетом на швидкості до 14.7 Мбіт / с, що до сих пір не може собі дозволити жоден оператор. Вперше була впроваджена також програма телефонізації та інтернетизації сільській місцевості. Для більшої мобільності ви можете купити 3G модем і користуватися Інтерет через нього.


Компанії Інтертелеком вдалося зробити швидкісний інтернет доступним в найвіддаленіших куточках нашої країни. І, вже незабаром також буде впроваджено технологію 4G інтернету, до чого готові на сьогоднішній момент щонайменше 30% базових станцій.


Переваги мобільного зв'язку Інтертелеком

  • СDMA зв'язок від Інтертелеком має ряд переваг, пов'язаних з особливостями даного стандарту:
  • Висока якість зв'язку за рахунок застосування систем кодування мови, а також і високої стійкості до перешкод;
  • Конфіденційність спілкування завдяки вбудованому алгоритму кодування і розподіл інформації, що дозволяє захистити абонентів від несанкціонованого прослуховування;
  • Безпека для здоров'я людини за рахунок низької вихідної потужності.
Для СDMA зв'язку в нашому інтернет магазині можна підібрати і купити СDMA смартфони.

Переваги Інтернету

  • Найширше покриття 3G;
  • Висока швидкість передачі даних до 14,7 Мбіт / с;
  • Вигідні тарифні плани.
З Інтертелеком ви завжди можете бути впевнені в тому, що зможете зв'язатися з рідними, близькими і колегами - де завгодно і коли завгодно.
0 грн.