Корпоративним кліентамКомпанія «Інтертелеком» - це вигідні пропозиції для всіх. Ми підготували комплексне вирішення для бізнес-клієнтів по організації корпоративної телефонії. Це зручний і вигідний зв'язок всередині вашого підприємства.

Щоб дізнатися всі подробиці про підключення корпоративних клієнтів, зв'яжіться з нашими менеджерами по будь-якому номеру телефону, вказаному у контактах.

 

Чому корпоративний зв'язок краще звичайного?


У вашій компанії є прямий міський номер. Це зручно як для маленьких, так і для великих мережевих фірм, які мають філії відразу в декількох обласних або районних центрах. Це дозволяє без проблем тримати зв'язок із клієнтами з будь-якого куточку України, а також з співробітниками компанії, що знаходяться в іншому місті.
  1. Відсутність плати за спілкування всередині корпоративної групи. Ніяких обмежень - тільки безлімітні безкоштовні дзвінки.
  2. Зручна тарифікація дзвінків на інші номери. Вигідні тарифи та пакетні хвилини на міські номери.
  3. Вигідні пакети для спілкування з абонентами операторів мобільного зв'язку, а також дзвінки за кордон.
  4. Якісний 3G інтернет до 3,1 Мбіт / с на вашому девайсі. Контролюйте всі процеси з будь-якого місця.
  5. Додаткові послуги: SIP номер, багатоканальний зв'язок, рекламний номер.

Інтертелеком пропонує рішення для малого, середнього та великого бізнесу, а також для державних компаній і некомерційних організацій.
 

Переваги корпоративного зв'язку від Інтертелеком

  1. Найбільша зона покриття 3G - більш ніж 80% території України. Це дозволяє забезпечити усіх співробітників якісним інтернетом, як в офісі, так і в дорозі. Тому, вирушаючи у відрядження, будьте впевнені, що з Інтертелеком ви завжди та усюди зможете залишатися на зв'язку.
  2. Високошвидкісний 3G інтернет. Висока швидкість передачі даних - 14,7 Мбіт / с для швидкого та продуктивного спілкування. Обмінюйтеся файлами, спілкуйтеся по відеозв'язку і вирішуйте будь-які питання швидко, неважливо - перебуваєте ви в офісі або далеко від нього.
  3. Вигідні тарифні пакети для кожного клієнта.

Організувати корпоративний зв'язок можна, починаючи від 3-х активних номерів групи.
0 грн.