Корпоративним клієнтамКомпанія «Інтертелеком» - це вигідні пропозиції для всіх. Ми підготували комплексне рішення для бізнес-клієнтів по організації корпоративної телефонії. Це зручний і вигідний зв'язок всередині вашого підприємства.


Щоб дізнатися всі подробиці про підключення корпоративних клієнтів, зв'яжіться з нашими менеджерами по будь-якому номером телефону, вказаним в контактах.

 

Чому корпоративний зв'язок краще звичайного?

  1. У вашій компанії є прямий міський номер. Це зручно як для маленьких, так і для великих мережевих фірм, які мають філії відразу в декількох обласних або районних центрах. Це дозволяє без проблем зв'язуватися з клієнтами з будь-якого куточка України, а також з співробітниками компанії, що знаходяться в іншому місті.
  2. Відсутність плати за спілкування всередині корпоративної групи. Ніяких обмежень - тільки безлімітні безкоштовні дзвінки.
  3. Зручна тарифікація дзвінків на інші номери. Вигідні тарифи і пакетні хвилини на міські номери.
  4. Вигідні пакети для спілкування з абонентами операторів мобільного зв'язку, а також дзвінки за кордон.
  5. Якісний 3G інтернет до 3,1 Мбіт / с на вашому девайсі. Контролюйте всі процеси з будь-якого місця.
  6. Додаткові послуги: SIP номер, багатоканальний зв'язок, рекламний номер.
  7. Інтертелеком пропонує рішення для малого, середнього і великого бізнесу, а також для державних компаній і некомерційних організацій.

Тарифні плани

 

 

Переваги корпоративного зв'язку від Інтертелеком

 
Найбільша зона покриття 3G - більш ніж 80% території України. Це дозволяє забезпечити всіх співробітників якісним інтернетом, як в офісі, так і в дорозі. Тому, вирушаючи у відрядження, будьте впевнені, що з Інтертелеком ви завжди і скрізь зможете залишатися на зв'язку.

Високошвидкісний 3G інтернет. Висока швидкість передачі даних - 14,7 Мбіт / с для швидкого і продуктивного спілкування. Обмінюйтеся файлами, спілкуйтеся по відеозв'язку і вирішуйте будь-які питання швидко, неважливо - перебуваєте ви в офісі або далеко від нього.

Вигідні тарифні пакети для кожного клієнта.

Організувати корпоративний зв'язок можна, починаючи від 3-х активних номерів у групі.
 

Корпоративна мобільна передача даних

 
Завдяки найширший зоні покриття 3G в Україні, ви можете користуватися інтернетом по всій країні. Забезпечте інтернетом співробітників, які часто їздять у відрядження або часто змушені виїжджати з офісу.

 

Переваги корпоративного 3G


3G від Інтертелеком - найшвидший в Україні, досягає швидкості до 14,7 Мбіт / с. Робіть замовлення, спілкуйтеся з колегами і робіть будь-які дії в інтернеті швидко і просто. Вигідні тарифи та індивідуальний підхід для кожної компанії, починаючи від 3-х чоловік.
0 грн.