Магазини Інтертелеком

30 грудня 2019 р. 13:29
Компанія «Інтертелеком» - це найбільший національний оператор мобільного зв'язку в Україні, який надає абонентам послуги якісного мобільного зв'язку та швидкісного інтернету в стандарті CDMA. Завдяки сучасним технологіям ми змогли забезпечити наших абонентів високошвидкісним з'єднанням до 14.7 Мбіт / с в технології Rev. B.

Зона покриття Інтертелеком поза конкуренцією. Лідируючи за кількістю встановлених базових станцій, вона покриває більшість населених пунктів - від великих міст до маленьких сіл. Це становить практично всю територію України. Завдяки нашим базовим станціям, близько 90% населення користуються високоякісним зв'язком. Крім того, залізничні та автомобільниесоедіненія всередині і між населеними пунктами, також мають якісне покриття, що дозволяє завжди залишатися на зв'язку, навіть якщо ви часто подорожуєте або їздите по роботі. Високі технології, що використовуються компанією Інтертелеком, дозволяють абонентам насолоджуватися 3G в найкращій якості.
 

Ви можете придбати модеми, телефони і антени, а також підключити Інтертелеком в наших фірмових магазинах за адресами, вказаними нижче:


1. Київ, пр-т Степана Бандери, 10 Б. ст. метро Почайна.
2. Харків, пр-т Гагаріна, 22. Павільйон 6.
3. Полтава, вул.Соборності, 53/1.
4. Суми, вул. Засумская, 1.
5. Маріуполь, пр-т. миру 38/41

Перевага покупки в фірмовому магазині Інтертелеком:

Звернувшись в магазин, ви отримаєте компетентну консультацію по всіх питаннях.

Широкий вибір модемів, роутерів і смартфонів CDMA дозволяє не просто вибрати потрібний пристрій, а подивитися вживу, протестувати пристрій і вирішити, що вам найбільше подобається.

Наші менеджери з продажу нададуть вичерпну інформацію про пристрій і підключенні до оператора «Інтертелеком».

Чекаємо вас в наших фірмових магазинах!
0 грн.