Маршрутизатори WI-FI


Коли мова йде про проведення інтернету вдома, в офісі або на виробництві, до цього питання варто підійти з усією серйозністю. Правильний підбір обладнання - це важлива складова, яка забезпечує стабільність сигналу і забезпечення підключенням максимально можливої ​​кількості девайсів. Саме для цього, так важливо підібрати якісний WIFI маршрутизатор, який би найкраще  підходив умовам експлуатації.

У нашому інтернет-магазині зібрані тільки кращі моделі, які давно зарекомендували себе на споживчому ринку. Ми знаємо, наскільки важливий для сучасної людини інтернет і розуміємо, що для цього необхідно. Щоб вибрати маршрутизатор WIFI, потрібно звернути увагу на ряд параметрів.


На що звернути увагу при виборі маршрутизатора?


Робочий діапазон частот: найбільш поширений - це 2.4 ГГц. У зв'язку з цим, потік досить часто перевантажений, що негативно позначається на швидкості передачі даних. Але, попри це, діапазон підтримується більшістю сучасних гаджетів. Менш поширений - 5 ГГц, тому менш завантажений. Недоліком є ​​чутливість до перешкод. В ідеалі, коли пристрій працює з обома діапазонами.

Кількість антен: грає вирішальну роль в умовах щільної забудови місцевості, складному рельєфі та інших перешкодах на шляху сигналу від базової станції, в тому числі фізична відстань. Чим більше антен, а також можливість підключення зовнішніх антен, тим стабільніше і краще сигнал. Від кількості антен також залежить швидкість передачі даних.

Стандарт передачі даних: існують такі нормативні документи, з яких лівий - найстаріший, правий - найновіший: 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n і 802.11ac. Останній, може забезпечувати швидкість передачі даних понад 200 Мбіт/с (реальної швидкості). Звичайно, при виборі також важливо враховувати, чи підтримує ваше обладнання дані стандарти.

Захист мережі Wi-Fi: більшість пристроїв використовують такі методи шифрування даних WEP, WPA і WPA2. Серед них найбільш захищеним, є WPA2.

Це основні, але далеко не всі характеристики, на які потрібно звернути увагу, вибираючи WIFI бездротовий маршрутизатор. Спираючись на дані характеристики, ви зможете підібрати собі оптимальний WIFI маршрутизатор для офісу і вдома за оптимальну ціну.
0 грн.