Про насКомпанія «Інтертелеком» - це найбільший національний оператор мобільного зв'язку в Україні, який надає абонентам послуги якісного мобільного зв'язку та швидкісного інтернету в стандарті CDMA. Завдяки сучасним технологіям ми змогли забезпечити наших абонентів високошвидкісним з'єднанням до 14.7 Мбіт / с в технології Rev. B.

За багаторічну роботу, «Інтертелеком» зайняв лідируючу позицію в країні з надання абонентам мобільного інтернету в стандарті мережі 3G, зайняв лідируючи позиції на ринку мобільного зв'язку в Україні. Починаючи з 2001 року, ми постійно розвиваємося, розширюючи покриття, покращуючи якість зв'язку і створюючи максимально комфортні умови для користування інтернетом та мобільним зв'язком.

Зона покриття Інтертелеком поза конкуренцією. Лідируючи за кількістю встановлених базових станцій, вона покриває більшість населених пунктів - від великих міст до маленьких сіл. Це становить практично всю територію України. Завдяки нашим базовим станціям, близько 90% населення користуються високоякісним зв'язком. Крім того, залізничне і автомобільне сполучення всередині і між населеними пунктами, також мають якісне покриття, що дозволяє завжди залишатися на зв'язку, навіть якщо ви часто подорожуєте або їздите по роботі. Високі технології, що використовуються компанією Інтертелеком, дозволяють абонентам насолоджуватися 3G в найкращій якості.


Чому варто вибрати «Інтертелеком»?

Національний оператор «Інтертелеком» це якісний мобільний зв'язок та інтернет в стандарті CDMA. Головні переваги, за які нас вважають кращими більшість українців:

Якісний зв'язок, доступна за рахунок застосування прогресивних технологій кодування мови, а також високого рівня стійкості до перешкод. Спілкуйтеся без проблем де б ви не знаходилися;
Конфіденційність дзвінків доступна завдяки вбудованому алгоритму кодування і розподілу інформації. Будьте впевнені, що ваші розмови не прослуховуються ви повністю захищені від несанкціонованого втручання.
Відсутність негативного впливу на організм за рахунок низького значення вихідної потужності в порівнянні з іншими стандартами зв'язку. Бездротовий 3G інтернет від «Інтертелеком».
Найбільше національне покриття: Зона 3G охоплює кожен обласний і районний центри, включає більшість населених пунктів, а також автостради і ЖД магістралі.

Унікальна швидкість передачі даних: 3G інтернет зі швидкістю до 14,7 Мбіт / с.
Безлімітний 3G інтернет за кращими пропозиціями: Інтернет на будь-якому пристрої, які мають Wi-Fi модуль.

Кращі тарифні плани: Вигідні пропозиції на безлімітні інтернет-пакети.
Вигідні пропозиції для дзвінків всередині мережі: Безлімітні дзвінки всередині домашньої мережі, а також на стаціонарні номери у вашому місті. Використання міського та мобільного номеру на одному телефоні вигідне спілкування  мобільної та стаціонарної мережі. Безлім інтернет на швидкості 14.7 Мбіт / с на смартфонах і планшетах. Покриття по всій території України.

Крім того, ми зібрали кращі девайси для забезпечення якісного інтернету вдома, в офісі або в дорозі. Кишенькові USB модеми, швидкісні Wi-Fi роутери і якісні телефони - все для вашого комфорту в мережі.

 

Можливості домашнього бездротового інтернету від «Інтертелеком»


Домашній Wi-Fi інтернет це доступний варіант проведення інтернету в тих районах, де це досить проблематично технічно і фінансово невигідно (віддалені населені пункти). Ви можете підключити інтернет до будь-якого пристрою, який має Wi-Fi модуль; Ви завжди будете мати стабільний і якісний сигнал зі швидкістю до 5 Мбіт / с.
0 грн.