Опис 3G Wi-Fi роутер ZTE AC70 з підтримкою Rev. B і функцією Power Bank

25 березня 2020 р. 16:50

3G Wi-Fi роутер ZTE AC70 - це новий пристрій яке не зможе залишитися поза увагою. Цей гаджет, оснащений потужним акумулятором, функція Power Bank, і висока швидкість передачі даних.


Завдяки покриттю від Інтертелеком по всій Україні, користуйтеся якісним інтернетом куди б ви не направлялися. Роутер підтримує технологію Rev.B швидкість передачі даних до 14,7 Мбіт / секунду.


Це відмінний варіант, який можна використовувати як мобільний роутер, Power Bank і флешку - універсальний пристрій!
Повного заряду батареї вистачає до 24 годин безперервної роботи. І все це за прийнятні гроші!

 

Зовнішній вигляд


Зручні розміри 3G Wi-Fi модема ZTE AC 70 всього 96 х 96 х 20 мм при вазі в 145 р Він займає мінімум місця, тому його можна сміливо брати з собою в подорож.
Індикація і роз'єми 3G Wi-Fi роутер ZTE AC70 оснащений світловими індикаторами на передній поверхні:

індикатор живлення пристрою;

індикатор сили сигналу;

індикатор Wi - Fi;

індикатор рівня заряду батареї

На бічних панелях пристрої розташовані функціональні роз'єми USB і microUSB, кнопка включення пристрою, перезавантаження і, що дуже важливо, слот для карти пам'яті microSD.
Радіус дії мережі становить 10 м. Це означає, що ви можете сміливо використовувати ZTE AC 70 як в маленькому офісі, так і вдома, але також брати з собою в подорож, використовуючи в поїзді, автобусі або машині. Одночасно до модему можна підключити до 5 різних пристроїв, будь це телефон, ноутбук або приставка.
 

Потужний акумулятор і функція Power Bank

 
 Солідна ємність Li-ion батареї роутера в 5200 мАч в дозволяє використовувати пристрій до 20 годин без додаткової підзарядки. Також можна використовувати в якості Power Bank, заряджаючи різні гаджети.

 

Операційні системи, з якими працює роутер сумісний з:

ОС Мас OS
Linux
IOS
Windows XP
Vista
Windows 7 і 8
Android

0 грн.