Чому не працює модем?

5 лютого 2020 р. 12:05
Портативні модеми призначені для використання з мобільними пристроями. Їх відмінна риса - малі габарити, але при цьому повноцінна функціональність, яка не поступається іншим типам модемів.

Якщо врахувати великий відсоток покриття України, то модем Інтертелекому незамінний пристрій, яке дозволить переглядати відео, фільми, спілкуватися з друзями та колегами в соціальних мережах і завжди перебувати в курсі останніх новин.
 
Всі ми стикалися з ситуацією, коли не працює модем. І найчастіше це відбувається, в самий невідповідний момент!

Як і будь-яка техніка, модеми мають свій термін придатності.


Може бути, що модем або комп'ютер потрібно просто перезавантажити і інтернет опеньків буде працювати. Якщо це не допомагає, давайте розбиратися більш детально.

Для початку подивіться на індикатори, які є на модемі, горять вони. Якщо горять те, яким кольором?
Горить червоним кольором, ні підключення до інтернет або ви підключилися до протоколу 2G.

Спробуйте переставити модем в інший USB порт, є ймовірність, що порт перегорів.
Також треба перевірити і вставити модем на інший пристрій.

Є варіант, що операційна система вашого ноутбука або комп'ютера заражена вірусом. І ось саме він не дає змоги функціонувати модему як годиться

Якщо ви випробували всі варіанти, нічого не допомогло, наша порада відправити его на діагностику до фахівця. Потрібно врахувати той факт, що діагностика і лагодження вашого старого модему обійдеться вам в стільки, що можна купити новий.

На ринку пропонують, як USB так і Wi-Fi модеми. Більшість модемів має автоматичну установку драйверів і роз'єм для підключення зовнішньої антени, що дуже зручно, якщо Ви живете в зоні з нестабільним сигналом.

Переходьте за посиланням на модеми і підбирайте варіант, який вам підійде!

На сайті представлені від бюджетних до більш дорогих моделей.

Huawei EC315 - це високошвидкісний 3G модем з вбудованим Wi-Fi модулем, який може працювати як повноцінний роутер. При необхідності, ви можете просто відключити функцію Wi-Fi і включити її при необхідності. Пристрій підтримує технологію Rev.B, що дозволяє передавати файли зі швидкістю до 14,7 Мбіт / сек. Автоматична установка драйверів, радіус дії до 10 ми чудову якість сигналу - все, що потрібно для повноцінного серфа в інтернеті.

                                 
 
3G модем Sierra 598U - компактний модем для підключення високоякісного інтернету від Інтертелеком. Маленький, простий і надійний - Sierra 598U підійде для всіх, хто нечасто користується інтернетом, а також для тих, хто регулярно працює не з дому і потребує стабільного з'єднанні.

                      
Модем Huawei EC306 - це компактний пристрій, створене для тих, хто цінує качетвенно інтернет. CDMA 3G модем працює в мережі національного оператора Інтертелеком - це дійсно незменімий помічник в дорозі, вдома, на дачі або роботі, а також відпочинку. Якщо ви часто працюєте віддалено, постійно подорожуєте або їздите по справах, тоді цей модем просто створений для вас. Швидкість передачі даних складає до 14.7 Мбіт / с за технологією EVDO Rev. В., чого цілком вистачає для повноцінного серфа в інтернеті.

                   
0 грн.