Підбираємо оптимальний комплект для інтернету

21 січня 2020 р. 14:53
Питання організації Інтернету виникає незалежно від того де ви знаходитесь, в місті, за містом, на дачі або в дорозі. За часів сучасної урбанізації важко уявити наше життя без інтернету. Ми завжди хочемо бути в центрі всіх новин, любимо дивитися фільми онлайн, грати в ігри і просто вести листування в соціальних мережах. Інша справа, багато хто з нас продовжують працювати і у вихідні, або потрібно бути на зв'язку у випадки виникнення важливих питань. Як зробити так, щоб інтернет був завжди при цьому бюджетно і якісно? Ми допоможемо вам розібратися!


 

Покроковий план дій:


Інтертелеком покрив 90% території України, тому вам потрібно дізнатися відстань до найближчої базової станції. Дані параметри важливо враховувати при виборі антени, тому що чим далі ви знаходитесь від станції оператора, тим більший повинен бути коефіцієнт посилення антени. Так, найслабшою є кімнатна антена з посиленням 5 дБі, яка працює на відстані до 10 км, а найпотужніша - з посиленням 24 дБі, що працює на віддаленості до 40 км від станції оператора.

Далі визначаємося з оптимальним тарифним планом. Якщо ви будете використовувати інтернет кілька разів на місяць, вам немає сенсу підключати тариф з абонентською платою на місяць. Ви підключаєте тариф, який знімає плату, тільки за день користування. Якщо ж ви будете користуватися щодня, підключаємо тариф без лімітний.


Наступний етап вибір пристрою, який буде надавати інтернет, від USB модемів на 5 активних підключень, до роутерів на 32 активних підключення.

USB модем бюджетний варіант. Зручно носити в кишені, брати в дорогу, він займає мало місця, при цьому інтернет на один пристрій гарантовано.

Переносні Wi-Fi роутери. Цей варіант відмінно впорається з роздачею інтернету на ноутбук, планшет і смартфон одночасно. Роутери мають акумуляторами, забезпечить вас з'єднанням на цілий день або кілька годин, в залежності від обсягу акумулятора.
 
Стаціонарні Wi-Fi роутери це оптимальне рішення для забезпечення інтернетом всю сім'ю і для сусідів залишиться. Кількість підключень до 32 пристроїв одночасно.

Важлива складова пристрою це роз'єм для підключення зовнішньої антени. Як дізнатися потрібна вам антена і яка читайте в нашій статті "Як посилити сигнал модеми або роутери".

Так само не забуваємо про аксесуари для повного комплекту! Це кабель, потрібно порахувати скільки метрів вам знадобиться для підключення антени та пристрої. Далі вибираємо перехідник, який з'єднує кабель з пристроєм і антеною.

Зверніть увагу, для пристроїв немає універсального перехідника. У кожної моделі свій тип. У характеристиках пристрою є інформація, що вам підійде.

Ось ви ознайомилися з інформацією як підібрати всі потрібні деталі для повноцінного інтернету.
На сайті, можна ознайомитися з варіантами від бюджетних до більш дорогих. Від модемів до стаціонарних роутерів. Вибрати тариф і аксесуари.

Ми з радістю допоможемо вибрати комплект або комплектуючі які підійдуть саме вам. Звертайтеся! Наші фахівці більш детально розкажуть про  нюанси при виборі комплекту.
0 грн.