​Популярні модеми Інтертелеком

31 березня 2020 р. 14:06Лідер бездротових комунікацій в Україні компанія Інтертелеком має найбільш широким покриттям на всій території нашої країни і постійно впроваджує нові технології для поліпшення послуг, що надаються. Щоб скористатися всіма перевагами, які забезпечує Інтертелеком, Вам потрібно придбати модем CDMA.

Модем від Інтертелеком - це бездротової гаджет, за допомогою якого можна організувати інтернет в будь-якій точці України. Стандарт CDMA дає швидкість до 3,1 Мбіт і швидкість до 14,7 Мбіт!

Також є два варіанти, на які діляться модеми:
- USB модем
- модем з Wi-Fi
 

Топові позиції від нашої компанії:

 

3G модем ZTE 3633 c антенним роз'ємом

Крім найголовнішою особливості даної моделі, вбудованого Wi-Fi модуля, завдяки котрому можна роздавати інтернет на одночасно 8 пристроїв в радіусі до 15 метрів, до даної модифікації можна використовувати посилює зовнішню антену, для якої передбачений отдельній роз'єм. Висока швидкість передачі даних (до 14,7 Мбіт / с на віддачу і до 5.6 Мбіт / с на прийом), а також робота в мережі одного з найбільших операторів України, Інтертелеком - це той варіант, який можна з собою возити всюди, куди б ви не направлялися.
 

3G модем Huawei EC 306 з антенним роз'ємом

Компактний пристрій, створене для тих, хто цінує качетвенно інтернет. CDMA 3G модем працює в мережі національного оператора Інтертелеком - це дійсно незменімий помічник в дорозі, вдома, на дачі або роботі, а також відпочинку. Якщо ви часто працюєте віддалено, постійно подорожуєте або їздите по справах, тоді цей модем просто створений для вас. Швидкість передачі даних складає до 14.7 Мбіт / с за технологією EVDO Rev. В., чого цілком вистачає для повноцінного серфа в інтернеті.
 

3G модем Huawei EC 315

Це високошвидкісний 3G модем з вбудованим Wi-Fi модулем, який може працювати як повноцінний роутер. При необхідності, ви можете просто відключити функцію Wi-Fi і включити її при необхідності. Пристрій підтримує технологію Rev.B, що дозволяє передавати файли зі швидкістю до 14,7 Мбіт / сек. Автоматична установка драйверів, радіус дії до 10 ми чудову якість сигналу - все, що потрібно для повноцінного серфа в інтернеті.

Якісне підключення від національного оператора України Інтертелеком забезпечить чудовий сигнал мережі. А якщо ви перебуваєте аж надто далеко від базової станції, то вам допоможе можливість підключення зовнішньої антени. Слот для карт пам'яті формату microSD також являестя приємним доповненням, яке позводіт всю необхідну інформацію зберігати на одному пристрої.
 

3G модем Haier 81b

Головна особливість модему, за яку він отримав таку широку популярність - це його компактні розміри. Немає межі досконалості, тому виробники помістили все потрібне в корпус розміром 91x27x13 мм і вагою всього 29 р

Зовні модем нагадує звичайну флешку, тому його можна покласти навіть у кишеню штанів або в гаманець - куди завгодно, де його можна буде легко дістати. USB коннектор ховається під пластиковим ковпаком, що надійно захищає конакти від попадання пилу і вологи. Підтримуючи стандарт роботи Rev. B, максимальна швидкість передачі даних складає 14.7 Мбіт / с.
 

3g модем Novatel U760

3G модем Novatel U760 - це компактний USB модем, що працює в стандарті CDMA EVDO Rev.A. зі швидкістю до 3,1 Мбіт / сек. Невеликі габарити, практично ідентичні з флешкою. До речі, ви можете використовувати модем в якості зовнішнього накопичувача завдяки слоту під microSD карту пам'яті об'ємом до 4 Гб. А якщо сигнал мережі недостатньо сильний, на модемі є роз'єм для підключення зовнішньої антени.

0 грн.