Робота Інтертелеком в прилеглій території АТО

11 лютого 2020 р. 13:06

Інтертелеком - це один з небагатьох провайдерів, який дійсно працює сьогодні в прифронтовій зоні. З 2014 року саме ця компанія, як провайдер мобільного інтернету, була найстабільнішою в прифронтовій зоні. 90% всіх модемів працювали і працюють саме через них.

Завдяки особливостям CDMA стандарту, Інтертелеком став найбільш якісною та безпечною зв'язком в Донецькій і Луганській областях. Голосовий зв'язок дозволила спілкуватися з рідними і близькими, а конфіденційність дзвінків і якісний 3G інтернет, можливо, допомагає, донести актуальну інформацію, якої так не вистачає.

Зараз в українських CDMA-мережах використовується технологія 1xEV-DO Rev. A. Вона забезпечує передачу даних зі швидкістю до 3,1 Мбіт / с. І технологія EV-DO Rev. B +. Ця технологія CDMA забезпечує передачу даних зі швидкістю до 14,7 Мбіт / с.

Щоб отримати доступ в мережу, найкраще використовувати універсальний пристрій, який здатний змінювати мережу і стандарт зв'язку 3G або 2G.

Бюджетний варіант 3G модем Wi-Fi роутер Sierra W802

Роутер оснащений великим інформаційним дисплеєм, завдяки якому користувачеві відображається вся необхідна інформація по роботі пристрою. Крім того, можна самостійно налаштувати модем, переглянути необхідну інформацію (назва мережі і пароль доступу).

Роутер з потужним акумуляторам 3G / 4G Netgear Jetpack AC791L

Має кольоровий дисплей для зміни налаштувань і відображення основної інформації про роботу пристрою, роз'єми під зовнішню антену. Вбудованого акумулятора 4340 мАг вистачає до 24 год роботи в автономному режимі. Працює в стандарті мережі CDMA з оператором Інтертелеком. Швидкість передачі даних до 14.7 Мбіт / с.

Компактний 3G модем Huawei EC 306

Зовні модем нагадує звичайну флешку. Маленький і компактний, він з легкістю підключається до ноутбука або іншого пристрою, не займаючи багато місця. Швидкість передачі даних складає до 14.7 Мбіт / с за технологією EVDO Rev. В.

Купуючи будь-який пристрій в офіційному інтернет магазині, з підключенням або активацією стартового пакета, ви отримуєте безкоштовну доставку Новою Поштою в будь-яку точку України.
0 грн.