Стаціонарні термінали

1 199 грн.
1 399 грн.
Немає в наявності
Всі ми давно вже користуємося мобільними телефонами, тому стаціонарні відійшли на задній план, поступившись місцем більш технологічним пристроям. Але стаціонарний стільниковий термінал досі є затребуваним, і ось чому.

Пристрої даного типу - це відмінне рішення для організації телефонії в офісі. На відміну від смартфонів або мобільних телефонів, стаціонарний термінал CDMA - це зручний телефон для спілкування з клієнтами: в колл-центрах, інтернет-магазинах, на підприємствах, а освітніх і медичних установах і т.д.

 

Переваги використання стаціонарних терміналів


Головною особливістю використання стаціонарних терміналів є можливість підключення будь-якого CDMA оператора, будь то Інтертелеком або PeopleNet. Його неможливо загубити на відміну від маленького смартфона, а харчується термінал від мережі, тому розряджений акумулятор не стане для вас проблемою. Навіть якщо немає світла, вбудований акумулятор дозволить працювати в режимі розмов кілька годин. Тому, ви не пропустите жодного дзвінка.

Крім того, ви отримуєте чудову якість зв'язку, простий інтерфейс з настройками, а також ряд додаткових функцій: диктофон, калькулятор, штатний модем. Це пристрій, в якому немає нічого зайвого.

У нашому інтернет-магазині ви зможете замовити термінали з доставкою в будь-яке місто України. Ми розуміємо, наскільки важко багатьом жителям віддалених населених пунктів придбати телефон безпосередньо у фірмовому магазині, тому організовуємо доставку до найближчого відділення пошти.

У каталозі представлені популярні, перевірені часом стаціонарні термінали перевірених виробників.

Наші фахівці зможуть також активувати тарифний план або допомогти в активації віддалено. Поспішайте купити стаціонарний термінал CDMA за розумні гроші - спілкуйтеся частіше, спілкуйтеся з задоволенням!
0 грн.