WI-FI антени

Сьогодні ми все більше прагнемо до спрощення та оптимізації нашого життя. Величезна частка комунікації доводиться на інтернет. Кожен зацікавлений в тому, щоб в його будинку був високошвидкісний інтернет зі стабільним сигналом. На жаль, багато жителів віддалених районів або густонаселених пунктів страждають від поганої якості мережі. Це можна виправити, купивши спрямовану антену. Але сьогодні з'явилося куди більш зручне вирішення питання - антена WiFi.

Це універсальний пристрій, який вирішує відразу два завдання: посилення сигналу з його стабілізацією і роздачу інтернету через бездротову мережу за рахунок вбудованого WiFi модуля. Тепер ви зможете роздавати інтернет на всілякі девайси швидко, просто і відразу з антени.

WiFi антена - це вигідне придбання, яке спростить ваше життя. Два пристрої в одній системі - це зручно і надійно. Роздавайте інтернет в приміщенні і на вулиці, на великі відстані і не турбуючись про перебої. Сьогодні антена для WiFi активно використовується як в приватних будинках, так і в багатоповерхових. Тому, якщо ви страждаєте від поганого сигналу потрібно терміново WiFi антену купити.


Підбираємо WiFi антену правильно


Для початку варто уточнити, що справа зовсім не в якості роботи оператора, низький або поганий сигнал може виникати за наступним ряду причин:

• Будинок знаходиться на височині або в «ямі»;
• Будинок знаходиться на значній віддаленості від базової станції оператора;
• Щільна міська забудова перешкоджає проникненню сигналу;
• Велике навантаження на базову станцію;
• Проблеми з маршрутизатором / роутером / модемом.

У більшості цих випадків рятує спрямована антена, яка в рази підсилює сигнал, що надходить від базової станції оператора. Будь-яка антена має ряд технічних характеристик, серед яких найважливішу роль відіграє коефіцієнт посилення. Він вказується в Дб. Чим вище цей показник, тим потужніша антена. Таким чином її можна використовувати на значній відстані від базової станції. Так, посилення кімнатних антен зовсім невелике - 5 Дб, а зовнішні панельні можуть мати характеристики до 24 Дб і вище.
 

Наші фахівці допоможуть з вибором


Контакт центр завжди готовий допомогти вам відповісти на всі питання і підібрати оптимальне обладнання. Крім того, ми допоможемо налаштувати антени самостійно, скориставшись телефонною консультацією.
Купити антени в офіційному інтернет-магазині означає придбати якісний товар за доступною ціною.
0 грн.